Фото: Unsplash

Трамп припиняє фінансування ВООЗ через халатність з коронавірусом

Це близько 15% всього бюджету організації.

Президент США Дональд Трамп звинуватив ВООЗ у поблажливості до Китаю в питаннях пандемії. За словами Трампа, організація була непередбачливою щодо вірусу на початкових стадіях, коли почалися перші масові випадки захворювання у Вухані. Тоді ВООЗ не заборонила поїздки в Китай, як слід було б. Про це пише Reuters.

"ВООЗ не впоралася зі своїм основним обов'язком і повинна нести відповідальність", - заявив Трамп.

Глава США дав доручення своїй адміністрації припинити фінансування організації. Щорічно штати віддавали ВООЗ близько 400 мільйонів доларів, що становить 15% бюджету організації.

Президент Американської медичної асоціації Патріс Харріс засудив таке рішення, назвавши його "помилкою в боротьбі з пандемією".

Станом на 15 квітня, у світі коронавірусом інфікувалися понад 2 мільйони осіб. ВООЗ стурбована тим, що можуть бути нові спалахи зараження, хоча зростання хворих у світі почало зменшуватися.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту