Трамп збирається припинити карантин - це надто дорого для економіки

Фото: twitter.com/realdonaldtrump
Президент США занепокоєний втратою громадянами робочих місць і різким падінням на фондових ринках.

Президент США Дональд Трамп заявив, що розглядає питання про те, щоб відновити роботу економіки, коли наступного тижня скінчиться 15-денний карантин, пише "Голос Америки".

"Америка знову і скоро буде відкрита для бізнесу", - заявив Трамп на прес-конференції в Білому домі. - "Ми не дозволимо перетворити це в довготривалу фінансову проблему".

Спостерігаючи за втратою робочих місць і різким падінням на фондових ринках, Трамп висловлював занепокоєння своїм помічникам і союзникам з приводу впливу запроваджених обмежень на довгостроковий стан економіки.

Тепер же Трамп заявив журналістам, що у низці штатів з відносно низькими показниками зараження можна відновити економічну активність. Президент послався на Небраску, Айдахо і Айову, продовжуючи при цьому тримати в полі зору ситуацію в осередках зараження в інших штатах, таких як Нью-Йорк.

"Якби це було тільки справою лікарів, вони сказали б: давайте закриємо на карантин увесь світ", - додав Трамп.

За останніми даними, в США зареєстровано 42 700 випадків зараження коронавірусом, 541 з них - летальні.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту