Травень у Києві цього року виявився найхолоднішим у 21 столітті

Фото: Unsplash by Kristin Brown
А метеорологічне літо поки що в столицю так і не завітало.

Травень 2020 року кліматологи назвали найхолоднішим з початку XXI століття. За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського середньомісячна температура повітря травня у Києві становила  +12,4°С, що на 2,8°С нижче за кліматичну норму. Тому метеорологічне літо у столиці так і не наступило.

Найхолоднішим днем в Києві назвали 13 травня, адже мінімальна температура під ранок опустилась до +2,0°С. А звання найтеплішого дня отримав день 11 травня, коли максимальна температура після полудня піднялась до +27,6°С.

Кажуть, що минулого літа спостерігався недобір опадів, зате цього року травень компенсував все, що міг. За цей місяць випало 230% кліматичної норми опадів.

"У рейтингу найвологіших цьогорічний травень став шостим", - пишуть кліматологи.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту