Тренди соцмереж: де розважаються найбільш популярні та смішні відеоблогери країни

Чоткій Паца
Вже у ці вихідні в Києві відбудеться VIDEOZHARA 2019 - тусовка, яка збере відеоблогеров з мільйонною аудиторією, експертів ринку і новачків

Ми розібралися, як розважатися і чому повчитися на цьому фестивалі.

Послухати про нові тренди

Якщо ти досі не розумієш, чому твої красиві відеоролики нікому не цікаві - нарешті є шанс в цьому розібратися. Професіонали світової індустрії розкажуть про тренди в Східній Європі і Україні, а також поділяться "фішками" і секретами соцмереж, про які зазвичай ніхто не говорить.

Дізнатися, як заробити навіть на науці

На VIDEOZHARA традиційно з'їжджаються відеоблогери-мільйонники з усієї країни. Кращим з них вручать премію Блогосфера 2019, мета якої заохитити тих, хто щодня доводить, що словом, ділом, відео, фото, власним прикладом, натхненням і позитивом можна змінювати цей світ!

Серед переможців і достатньо несподівані герої - канал "Мир особенного Симки", який розповідає про труднощі та радощі життя родини з особливою дитиною. Або, наприклад, Artur Sharifov - лідер номінації "Нештучний інтелект". З ним у вас є шанс з'ясувати, як набрати сотні тисяч переглядів на темі "Чотиривимірний простір і його парадокси".

Познайомитися з "найдорожчими" дітьми країни

Вагому частку прибутку від реклами на Youtube традиційно має дитячий контент, а доходи цих юних блогерів (і звичайно, їхніх батьків) часто обчислюються десятками тисяч доларів. Як зробити зі своєї дитини відеозірку і чи є побічний ефект у такої слави - можна буде з'ясувати у сімей, які вже досягли успіху в цій сфері.

Юний відеоблогер Пупсі Кіра з мамою

Добряче посміятися

Не секрет, що серед ютуберов безліч крутих коміків. Поспішаємо вас порадувати! На фестивалі вони теж будуть і покажуть вам спеціальну live-програму. Вас чекає stand-up, битва імпровізацій і інші події на сцені з промовистою назвою "Humor".

З повною програмою фестивалю можна ознайомитися на сайті. 

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту