Фото: Unsplash

Третина хлопців з покоління Z не займаються сексом, - соціологи

Молодих людей він все менше цікавить.

Раніше ми писали про те, що у зумерів немає часу на секс. Вчені пояснювали це тим, що сучасна молодь весь час навчається, тому не має можливості віддаватися коханню.

Схоже, це не тільки так, але й набуває загрозливих масштабів. Соціологи з Університету Індіани визначили, що кожен третій представник покоління Z не займається сексом. Це стосується хлопців віком від 18 до 24 років.

Проблема не тільки у тих чоловіках, які взагалі не мали партнерку. Сексу стало менше й у тих, хто має другу половинку.

Серед можливих причин ситуації вчені називають збільшення стресу, навчання, онлайн-ігор та вільний доступ до порно. Також на бажання кохатися впливає те, що зумери дедалі більше тікають від дорослого життя, а секс є неодмінним його атрибутом.

Соціологи проаналізували дані щодо занять сексом у молодих людей у 2010 році та зараз. Виявилося, що кількість незайманих виросла з 19% до 31%.

То що там з демографією? 🙃

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту