Три причини, чому варто довіряти власним брендам гіпермаркетів

Ідея продавати продукти під власною торговою маркою давно реалізована чи не кожним гіпермаркетом.

Деякі ритейлери активно розвивають свої бренди, охоплюючи різні категорії товарів. Наприклад, гіпермаркет "АШАН" пропонує вироби, марковані фірмовим логотипом зеленого, червоного та золотого кольору. Окрема категорія — органічна продукція, відмічена логотипом Bio. За інформацією, вказаною на офіційному сайті https://auchan.ua/, всі товари виготовляються відповідно до українських та міжнародних стандартів якості.

Однак користувачі часто сумніваються, чи можна довіряти брендам, які не мають світового авторитету?

Насправді можна, і тому є три об’єктивні причини:

1. Якість понад усе

Ритейлер вимушений довіряти бренду, продукцію якого пропонує на своїх полицях. Він не може гарантувати покупцю якість товару від самого виготовлення до появи на полиці. Натомість для продуктів власної торгової марки ритейлер обирає перевірених постачальників, яких має змогу особисто перевірити на відповідність необхідним стандартам. А отже, може гарантувати якість і свіжість продуктів.

2. Нижча ціна за високу якість

Пропонуючи продукти інших торгових марок, ритейлер залежний від політики ціноутворення компаній-виробників. Вони спроможні диктувати цінову політику, відмовлятися від акцій, висувати інші вимоги. Все це може суперечити внутрішній політиці ритейлера, який орієнтований пропонувати покупцям товари високої якості за доступними цінами. У такому разі він вимушений поступатися або своїми принципами, або доходами.

Власна торгова марка дає змогу позбутися ланки, яка невигідно впливає на ціноутворення. Ритейлер-виробник може пропонувати товари за ціною, близькою до собівартості, встановлювати рівень цін на власний розсуд. Також він вільний у виборі засобів рекламування своєї продукції, тому може сам визначати час проведення і вид акцій, рівень знижок тощо. У покупців з’являється більше можливостей зекономити, отримавши якісний товар.

3. Такий, як треба. Навіть якщо ти передумав

Ритейлер знаходиться ближче до покупця, швидше відмічає зміни його уподобань та здатний миттєво на них реагувати. Якщо продукт перестав відповідати потребам покупців, відомим світовим брендам необхідний час, аби ухвалити та запровадити необхідне рішення. У цей час локальна торгова марка ритейлера працює на випередження і вже відповідає вимогам споживача.

Тож якість, доступна ціна та відповідність потребам споживача — ось три основні орієнтири власних торгових марок ритейлерів. Орієнтири, яким варто довіряти.

Фото: pixabay.com

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту