Тримайтеся, Facebook візьметься за ваші коментарі

Photo by Glen Carrie on Unsplash
Найбільша у світі соцмережа оголосила, що буде сортувати висловлювання користувачів під постами за власним рейтингом.

Facebook оголосив про чергові зміни у свої роботі – цього разу нововведення стосуються коментарів. Розробники завили, що хочуть покращити змістовність спілкування людей всередині соцмережі та подбати про те, щоб користувачі якісно витрачали свій час на Facebook. Для цього соцмережа буде показувати людям у першу чергу "найбільш важливі" повідомлення та коментарі.

"Важливість" коментарів буде визначатися за розробленим Facebook рейтингом. Аби ваш коментар було визнано релевантним та інші люди його побачили, він має:

Бути чесним (соцмерережа обіцяє видаляти недостовірні, небезпечні коментарі та спам, а також ті коментарі, які порушують норми співтовариства).

Бути корисним (при сортуванні коментарів відтепер Facebook враховуватиме свої попередні опитування серед користувачів, які висловлювалися про те, які типи коментарів під постами хочуть бачити люди).

Взаємодіяти з аудиторією (більш вищими у рейтингу будуть ті коментарі, на які реагують користувачі, лайкають їх чи відповідають на них).

Взаємодіяти з людиною, що зробила допис (рейтинговішими будуть ті коментарі, на які реагує особа, що зробила пост).

Facebook зазначає, що у налаштуваннях соцмережі з'явиться меню для керування коментарями, де будь-яка людина зможе відредагувати ранжування коментарів за певними критеріями.

✔✔✔

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту