Медичний гумор: газова гангрена, тремор Ляшка та інші хвороби, що насуваються на Україну

З наближенням зими неминуче наступають на нашу країну по всіх фронтах різні епідемії. Дифтерія і гепатит уже тут. Крім того, цього року в Україну, на думку лікарів, можуть прийти штами-мутанти грипу А Brisbane (Н1N1) та Kansas (Н3N2). Але й це ще не все.

Існують інфекції, які не прив'язані до часів року, і деякими з них з нами люб'язно поділилися (в інформаційному сенсі) фахівці ГДЕ (Головного департаменту епідемій) МОЗ:

  • Тряпічна лихоманка - хвороба вражає здебільшого осіб жіночої статі, хоча деякі чоловіки теж схильні до інфікування. Загострюється при відвідуванні об'єктів торгівлі промисловими товарами. Пік епідемії настає так званої чорної п'ятниці (цього року - 29 листопада).

Симптоми: широко розплющені перелякані очі, свербіж в одному місці, неусвідомлені хапальні рухи з ознаками клептоманії. Серед предметів, що провокують захворювання, найнебезпечніші натуральне хутро й шкіра.

Лікування: медикаментозно не виліковна; для повного одужання потрібен час (іноді все життя).

  • Симбірська виразка - інфекційне захворювання, яке поширюється через газети, несанкціоновані підпільні гуртки та масові мітинги.

Симптоми: поступове оволодіння розумами й масами. Значне почервоніння регіонів, галюцинації (бродячі примари). Інкубаційний період від 5 до 10 років.

Лікування: Хірургічне втручання, кровопускання. Повне одужання настає не раніше, ніж за 70 - 80 років.

  • Газова гангрена або експердія - інфекційне захворювання, що загострюється з початком опалювального сезону в Україні. Вражає найчастіше експертів і політологів усіх мастей, незалежно від статі й компетенції.

Симптоми: хворі на всіх новинних каналах з ранку до вечора обговорюють ціноутворення на газ, як вести пеермовини з Газпромом і дають поради уряду. Напади зазвичай посилюються при згадці прізвища Коболєв.

Лікування: Рекомендується відволікати "екпердів" питаннями про медичну реформу.

  • Тремор Ляшка - хвороба вперше описана британським професором Тремором. Назва походить від слова "тремтіти". Вражає політиків-невдах у громадських місцях, наприклад, у залах очікування аеропортів.

Симптоми: зовні - як мимовільні коливальні рухи пальців рук, які "аж тремтять" і затихають, коли вказівний палець хворого впирається в груди іншої людини.

Лікування: хворого потрібно ігнорувати, а за необхідності - ізолювати від суспільства.

  • Здоров'ячий сказ - лікарів просто бісить, коли навколо всі здорові.

Лікуванню не піддається.

Клуб Голохвастова
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту