Трюк зі стільцем - в Мережі з'явився новий челендж (відео)

Фото: скрін відео YouTube Brooke and Jubal
#ChairChallenge вдається краще жінкам, ніж чоловікам. Вчений пояснив чому так.

Щось давненько не було челенджів у соцмережах. Ось він, нарешті, новенький вірус. З'явився.?

#ChairChallenge - таку назву має новий флешмоб, який тепер намагаються повторити користувачі Мережі. Свої вміння (чи невміння) знімають на відео та публікують на сторінці в Instagram.

Для участі у челенджі потрібно мати стілець. Учасник робить два невеликі кроки від стіни (розміром зі стопу). Тоді нахиляється на 90 градусів, впираючись у стінку головою. І у такому положенні має підняти стілець - притиснути його до грудей і спробувати випрямитися, пише theБабель.

Почалось все з відео, яке з'явилось на каналі Brooke and Jubal на YouTube. Там жінка з легкістю виконує трюк зі стільцем, а от у чоловіка з цим - проблеми.?

Наступні відео з Instagram підтвердили той факт, що #ChairChallenge - легкотня для жінок і справжнє випробування для чоловіків.

Переглянути цей допис в Instagram

#chairchallenge @karicapobianco no pude ????

Допис, поширений Juan Pablo Baigorria Dalal (@juanpablobaigorria)

Але чому так? Американський вчений Джеремі Джонсон дав відповідь на цю загадку. Виявляється, все через різну фізіологію чоловіків і жінок. 

"Справа в центрі ваги, який у більшості жінок розташований нижче стегон, а у чоловіків - набагато вище. Тому коли жінки зігнуті над стільцем, їхній центр тяжіння зосереджується над ногами, а у чоловіків - над стільцем", - каже він.

От вам і відгадка. Але раптом ви - виключення з правил і підете проти законів природи. Спробуйте #ChairChallenge.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту