Туристи масово відмовляються від подорожей до Венеції після повені

Photo by Lopez Robin on Unsplash
Мер міста просить не панікувати і не скасовувати бронювання.

Після історичної повені у Венеції інша біда - місто зазнає збитків через те, що туристи тепер бояться сюди приїжджати. Мер Бруньяро стурбований ситуацією і закликає мандрівників не панікувати і не скасовувати бронювання, пише italia-ru.com.

Туристи, налякані нащодавньою повінню в Венеції, бояться аномальної "високої води" і вважають за краще змінити місце проведення відпустки. Після аномальних припливів багато хто скасував бронювання. Більшість відмін стосується готелів і B&B, розташованих в історичному центрі міста: в дні після надзвичайної ситуації скасування сягали 45%.

Венеціанська асоціація готельєрів заявила, що "вперше в своїй історії сталося те, чого ніколи не відбувалося: масове скасування броні, включаючи святкові дні - Різдво і Новий рік".

"Перебільшення - це завжди погано, - сказав мер Луїджі Бруньяро. - Наше чудове місто пережило драматичні моменти, але тепер вони пройшли. І воно знову почало жити".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту