Туристів - у буцегарню: в Японії виділили $136 млн на перероблення в'язниці в готель (відео)

З камер планують зробити комфортабельні номери.

Єдина з п'яти в'язниць епохи Мейдзі в Японії, в'язниця Нара, збереглася неторканою і використовувалася за призначенням до 2017 року. Вона була побудована в 1908 році з червоної цегли і в ній утримувалися неповнолітні злочинці. Зараз цю будівлю визнано важливим культурним об'єктом і її буде переобладнано в розкішний готель, пише News On Japan

У ході реконструкції буде підвищена стійкість старої будівлі до землетрусів. А загалом на трансформацію в'язниці в готель  витратять $ 136 млн. Готель планують відкрити в 2021 році. З тюремних камер, в яких досить високі стелі, зроблять комфортабельні номери для гостей. А в складських приміщеннях і кімнатах тюремної охорони обладнають ресторани, бари і зали для відпочинку.

Підрахували, ніч у такому готелі коштуватиме від $ 450 до $725.

Здається, японці навіть не здогаються, що в українських готелях, які залишилися від епохи розвиненого соціалізму і ще приймають постояльців, дуже легко можна обладнати в'язниці. Обслуговуючий персонал можна залишити той самий. Ніяких додаткових витрат не треба, ніякої санобробки. Просто встановити на вікна ґрати і поміняти табличку біля входу.

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту