ТВ-аналітики підрахували, яку програму найбільше дивилися українці під Новий рік

На найпопулярнішу телепередачу українського ТБ 31 грудня "залипнув" кожен четвертий телеглядач.

Сюрпризів не сталося. Ось уже котрий рік найбільш рейтинговим телепродуктом новорічної ночі на українському ТБ стає святковий концерт "Вечірнього Кварталу".

Згідно з даними платформи ІТК, рейтинг програми становив близько 10%, частка - біля 25%. Тобто, кожен четвертий телевізор, включений в новорічний вечір, був налаштований на 1+1. І, відповідно, на Новорічний "Вечірній Квартал".

Інфографіка надана прес-службою 1+1

Навіть в повторі, вдень 1 січня, ця програма виявилася серед лідерів. Святковий випуск гумористичного шоу в цей час дивився кожен шостий український телеглядач (частка - близько 17%).

Всього, за підрахунками ТВ-аналітиків, Новорічний "Вечірній Квартал» за два дні подивилися близько 12,4 мільйона українців. І це не рахуючи Ютюбу, де число переглядів за три дні наближалося до двох мільйонів.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту