Фото: Dallas Reedy/Unsplash

Твіттер пожартував над Днем закоханих, розмістивши в лондонському метро неромантичні твіти

Для тих, кого нудить від цього свята 😆.

Британське відділення Твіттера оновило дизайн лондонської підземки.

Компанія розмістила на стінах найнеприємніші приклади побачень й дурні поради для тих, хто збирається відсвяткувати 14 лютого. Про це пише The Drum.

Ось один з твітів: "Найгірше побачення - це коли я заплатила за квитки в кіно і за їжу, а мій партнер забрав здачу і поклав її собі в кишеню".

Окрім метро, Твіттер з 13 по 16 лютого запустив кампанію у Ковент-Гардені, де за допомогою VR-технологій відвідувачі зможуть пройтися непотрібними інсталяціями. Наприклад, можна покрутити "колесо невдачі" і дізнатися, яким буде наступне побачення.

Компанія пояснила, що у Твіттері користувачі розповідають правдиві історії про їх побаченнях на 14 лютого, і люди повинні розуміти реальність цього свята.

Так би мовити, вбили всю романтику. Яку і так створили для нас маркетологи 👈.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту