Творці "Чорнобиля" знімуть фільм про таємний тунель під Берлінською стіною

Фото: Wikipedia
Покажуть реальну історію його будівництва студентами під час Холодної війни.

У повітрі запахло новим шедевром сучасного кінематографа.🎞

Продюсерська компанія Sister Pictures Ltd, яка займалась створенням серіалу "Чорнобиль", екранізує нову реальні історію. Творці отримали право на зйомки фільму за мотивами подкасту Хелени Мерриман "Тунель 29", який транслювався на BBC Radio 4, пише видання NME.

Подкаст розповідає історію будівництва студентами таємного тунелю під Берлінською стіною, яка розділяла території Німецької Демократичної Республіки та Західного Берліна. По периметру стіни з моменту її спорудження в 1961 році діяли контрольно-пропускні пункти, але більшості жителів НДР, які бажали залишити Східний Берлін, доводилося робити це нелегально. Прикордонникам пропонувалося стріляти по втікачах на поразку. Документально підтверджено загибель 125 осіб, які намагалися перебратися через стіну.

Відомо, що зараз Хелена Мерриман пише книгу "Тунель 29", але творці з компанії Sister Pictures Ltd не уточнюють - ляже твір в основу фільму чи ні.

Матерiали по темi
Український консультант серіалу "Чорнобиль": "Творці фільму хотіли крові, як на війні"
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту