Twitter тестує нову функцію: допоможе виправляти тексти з образами

Фото: Unsplash by Yucel Moran
Таким чином компанія хоче уникнути конфліктів.

Twitter розповів, що тестує нову функцію. Тепер у цій соцмережі користувачі зможуть редагувати повідомлення, у яких будуть образи чи лайки. Такі неприємні слова помічатиме "комп`ютер" та сповіщатиме про це.

У компанії кажуть, що таким чином хочуть допомогти у вирішенні конфліктів та й взагалі їх уникати. Поки що функція доступна тільки для пристроїв на платформі iOS.

"Коли ситуація загострюється, ви можете сказати те, що не маєте на увазі насправді. Щоб ви могли обдумати написане, ми проводимо експеримент на iOS з підказкою, яка допоможе переосмислити і змінити свою відповідь, якщо в ній є образи", - написали представники Twitter.

Користувачі можуть відхилити пропозицію, змінити повідомлення і відправити початковий варіант. Однак після цього його вже не можна буде відредагувати.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту