Twitter запускає Stories, як в Instagram

Photo by Sara Kurfeß on Unsplash

Twitter почав тестувати нову функцію - вона стане аналогом Stories з Instagram. Це повідомлення, які публікуються в окремій стрічці і повністю видаляються через добу, пише Salt.

Функція отримала назву Fleets. Першими її змогли протестувати користувачі програми на Android і iOS з Бразилії - представники місцевого офісу Twitter показали відеоролик, в якому пояснювали принцип роботи Fleets.

Fleets не можна коментувати - розробники вважають, що багато користувачів оцінять можливість висловитися, не чекаючи відповіді. Відреагувати на повідомлення все ж можна, але тільки за допомогою емодзі.

Стрічка з такими публікаціями буде розташована в верхній частині екрана - користувачі зможуть супроводжувати текстові повідомлення фотографіями або відеороликами. Поки що невідомо, коли функція з'явиться у користувачів з інших країн.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту