У Бангладеш відмінили графу про дівочу цноту у свідоцтві про шлюб

Photo by Chiến Phạm on Unsplash
Верховний суд країни постановив, що слово “незаймана” треба поміняти на “незаміжня”.

З мусульманських свідоцтв про укладання шлюбу у Бангладеш мають прибрати графу «незаймана». Вона була введена ще у 1961-му році, повідомляє theguardian.com.

Донині, йдучи під вінець, наречена, мала обрати один із трьох варіантів свого попереднього статусу: “незаймана”, “розлучена” або “вдова”. Тепер Верховний суд постановив, що статус “незаймана” необхідно поміняти на статус “незаміжня”.

Попереднє формулювання правозахисники називали дискримінаційним, принизливим та таким, що порушує право на приватне життя жінки.

Зазначимо, що чоловіки раніше у свідоцтвах могли свій статус ніяк не вказувати. Тепер же вони мають також обирати один із трьох варіантів: “неодружени”, “розлучений” або “вдівець”.

90% населення Бангладеш, тобто близько 168 мільйонів осіб, сповідують іслам.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту