Фото: The Sun

У бар на Ямайці шукають працівника - і це ще одна вакансія мрії

Роботодавці обіцяють повністю оплатити переліт і проживання. Правда, не даватимуть зарплату.

Завжди хотіли відвідати Ямайку, але не бракувало грошей на переліт?

Ось вам рішення! В один з барів острова шукають працівника. І ця робота більше нагадує вакансію мрії.

Як повідомляє The Sun, одному з найпопулярніших Instagram-закладів Ямайки - бару "Пелікан" - потрібен бармен, оскільки попередній "король коктейлів", а за сумісництвом і власник бару Флойд Форбс, вперше за 8 років вирішив сходити у відпустку.

Від претендента багато не треба: хіба що заповнити анкету на участь і не боятися моря, оскільки бар розташований неподалік берега, і до нього постійно на човнах припливають натовпи туристів.

Звідси ще одна вимога до кандидата - він має бути товариським. Не тільки з людьми, а й тваринами, бо доведеться годувати місцевих пеліканів, на честь яких і названий бар.

Натомість Флойд пропонує повністю оплатити переліт і проживання нового працівника. Правда, не збирається платити зарплату.

Фото: Virgin Holidays

Та якщо уявити, що ти цілий тиждень слухатимеш регі, міксуватимеш коктейлі з екзотичних фруктів, та ще й пеліканів з людьми годуватимеш - це стає не настільки важливим фактором 😂.

Бар "Пелікан" є культовим закладом Ямайки. Флойд Форбс відкрив його в далекому 2001 році, і з того часу є його незмінним власником і єдиним барменом.

Тож, заповнивши анкету від Virgin Holidays, можна зробити собі досить непогану відпустку на Карибському морі. Тільки треба ще сподобатися журі цією самою анкетою, яке відбиратиме найкращого з кращих.

А ось відео самого бару. Щоби було більше стимулу податися на вакансію 🤣.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту