У Барселоні підвищують туристичний податок - подорожувати туди стане дорожче

Photo by Oliver Niblett on Unsplash
Влада Каталонії з 2020 року хоче серйозно заробити на туристах, які зупиняються в готелях.

З 2020 року в Каталонії збільшать податки для туристів, які живуть в готелях. Залежно від зірковості готелю ставка складе від 1 до 3,5 євро, пише Noticia.

Так, для туристів, які зупиняються в п'ятизіркових готелях Барселони, податок зросте з 2,25 до 3,5 євро. У випадку з чотиризірковими готелями податок збільшиться з 1,1 до 1,7 євро. Для туристичного житла передбачено податок в розмірі 2,25 (не зміниться). Для всіх інших варіантів розміщення податок зросте з 0,65 до 1 євро.

Крім того, з 2,25 до 3 євро виросте податок для туристів, що прибувають у Барселону на борту круїзних лайнерів (в тому випадку, якщо турист затримається в місті на півдня і більше). Якщо ж турист проведе в Барселоні лише пару годин, то йому доведеться заплатити 1 євро (раніше було 0,65 євро).

За рахунок збільшення податків влада Каталонії має намір вже в перший рік заробити 21 млн євро.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту