У батьківстві чоловіки - щасливіші за жінок, - вчені

Фото: Unsplash by Picsea
Щоб зробити такий висновок, фахівці проаналізували психологічний стан 18 тисяч осіб.

Мама виносила, народила та "виняньчила", але щасливішими у батьківстві є чоловіки. Так-так, такий висновок - не наша вигадка, а думка американських вчених. Татусі можуть брати недостатню участь у вихованні дитини, але потім більш радіють тому, що мають малюка. Дослідження цього питання провели науковці Каліфорнійського університету в Ріверсайді, пише УНІАН, посилаючись на 24 канал. 

Вчені проаналізували дані про психологічний стан та рівень задоволеності життям 18 тисяч осіб. До речі, були там як батьки, та і бездітні. В результаті вияснили, що татусі - щасливіші за жінок чи за бездітних чоловіків.  

Вчені кажуть, що найбільш вірогідна причина цього - це те, що татусі відчувають більше позитивних емоцій і менше стресу у батьківстві. Памперси, "коліки" та істерики - для мамусь, а татусі проводять час з дитиною в іграх та розвагах. Тепер зрозуміло, з чого б їм бути найщасливішими. Дістається чоловікам тільки дитячий сміх та власне задоволення від дозвілля, адже, кажуть, що чоловік залишається дитиною у будь-якому віці.😊

А ще вчені з'ясували, що матері часто відчувають провину, розриваючись між роботою та домом. А татусі, які працюють, вважають своє поєднання кар’єри та батьківства цілком успішним.

Матерiали по темi
Чоловіки жартують смішніше жінок - дослідження
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту