У Берлінському зоопарку народились панденята-близнюки (відео)

Фото: Pixabay
Рівень мімімішності на відео із зоопарку просто зашкалює.

Велика панда Менг Менг, яка мешкає у Берлінському зоопарку, вперше стала мамою.

31 серпня вона народила двох близнюків-ведмежат, визначити стать малюків поки що не вдається. Новонароджені з’явились на світ одне за одним з перервою менше однієї години, пише СNN.

Зараз вони не дуже схожі на своїх батьків, адже у них рожева шкіра покрита білим пухом та довгі хвостики. Але найкумедніше те, як вони спілкуються з мамою, - це показали співпрацівники зоопарку на своїй сторінці у Twitter. Доросла панда міцно обіймає дитинча, а те, в свою чергу, голосно пищить (чи, точніше кажучи, скрипить). Напевно, від задоволення…?

Директор зоопарку та ветеринар Андреас Кньєрієм каже, що мати та близнюки почуваються добре, а доросла панда, попри першу вагітність, прекрасно справляється зі своїми обов`язками. Щоправда, подивитись на новонароджених поки що не можна. Вони під наглядом працівників зоопарку.

Команду зоологів привітав навіть мер Берліна Майкл Мюллер: "Які фантастичні новини! Невдовзі усі жителі Берліна зможуть помилуватись маленькими біло-чорними ведмежатами. Це завдяки професіоналізму та чудовій роботі такої кількості людей!"

Маленькі великі панди проведуть у Берлінському зоопарку ще 4 роки, а потім їх перевезуть до Китаю, де вони приєднаються до програми захисту панд.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту