У Британії суд прирівняв етичне веганство до релігії

В ім'я капусти, картоплини та живої тварини😉

Із січня 2020 року у Великій Британії веганство з етичних міркувань  захищатиметься законом нарівні з релігійними віруваннями.

Суд Британії вперше ухвалив рішення, що "етичне веганство" - це "філософський погляд". Тому воно підпадає під захист закону 2010 року про рівність і недопущення дискримінації. 

Визначну юридичну справу порушив веган Джорді Касамітьяни, який звинуватив свого минулого роботодавця, благодійну організацію League Against Cruel Sports, у звільненні через свої етичні погляди, повідомляє ВВС.

За словами чоловіка, його звільнили після того, як він розповів колегам, що організація вкладала кошти з пенсійних фондів у компанії, які займаються тестуванням продуктів на тваринах.


Колишній роботодавець Касамітьяни стверджує, що чоловік був звільнений за грубі проступки, і що організація, будучи зоозахисною, не оспорює питання необхідності законодавчого захисту веганства.

Відтепер роботодавці у Британії мають поважати етичне веганство і стежити за тим, щоб дискримінація не допускалася.

Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту