У Британії випустили набір монет, присвячених Джеймсу Бонду. Одна з них важить 7 кілограмів

Фото: Twitter Bison Bison
На найбільшій і найдорожчій монеті зображений автомобіль Бонда, пістолет та знамениті цифри 007.

Монетний двір Великої Британії випустив екслюзивний набір монет. Він присвячений виходу нового фільму про Джеймса Бонда "Не час помирати", пишуть на офіційному сайті.

Родзинкою колекції стала 7-кілограмова монета, яка в діаметрі 185 мм (18,5 см). На ній зображений автомобіль Бонда, а трохи нижче - пістолет та легендарні цифри 007. Тільки уявіть собі масштаби.😳 Не дивно, що ця монета стала найбільшою й найдорожчою за 1100 років існування монетного двору. 

Також у наборі є монети, які важать по одному та два кілограми, або 5 унцій (це близько 140 грамів).

Що відомо про фільм? Джеймс Бонд (його востаннє зіграє Деніел Крейг) вирішує відпочити від служби на Ямайці, поки його номер 007 присвоюють іншій агентці. Але довго відпочити йому не вдається, тому що потрібно знешкодити лиходія Сафіна. Він повертається на службу - починаються справжні шпигунські "ігри".🔫💣

Прем’єра фільму в Україні запланована на 9 квітня 2020 року.

Матерiали по темi
Який ти Джеймс Бонд (суперсекретний тест)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту