У британському соборі встановили атракціон – хочуть привабити молодь (фото)

Фото: Twitter Alli Stone ‏
За 2 фунти відвідувачі можуть і розважитись, і детально розглянути інтер'єр храму.

Неочікуваний погляд на релігію. Щоби привабити молодь та загалом розважити народ, біля вівтаря британського Собору Норвіч встановили атракціон. Це висока башта - helter skelter, пише The Telegraph.

Щоб відвідати атракціон, потрібно заплатити 2 фунти (60 грн). За ці гроші отримуєте одразу два задоволення. По-перше, звичайно ж, спуск з гірки. По-друге, за рахунок того, що helter skelter заввишки майже 17 метрів, то дійшовши на самий його верх, можна детально розглянути вітражі та інтер'єр собору.

Навколо атракціону розгорілось чимало суперечок, адже багато хто назвав це богохульством. І кажуть, що таким чином для туристів з Бога роблять розвагу. Дехто навпаки вподобав таку новинку та залюбки відвідуватимуть храм, своїми бажаннями та емоціями навіть діляться у Twitter.

А представник Собору Норвіч вважає, що такий хід просто допоможе привабити молодь до відвідування храму та заохочуватиме до думок про Бога.

"Веселощі – у самій формі атракціону, а серйозне полягає в можливості спілкування з Богом. Тож ця ініціатива спонукає як до гри, так і до глибоких роздумів", – пояснює священик собору Енді Браян.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту