У центрі Одеси затримали цілий взвод повій і оштрафували на пачку презервативів (відео)

За одну ніч поліцейські «упакували» понад 20 жінок неважкої поведінки віком від 19 до 35 років і зняли процес на відеокамеру.

21 - очко, 23 - вже перебір! Особливо, якщо це стосується інтимних послуг.

Поліцейські Одеси підстерегли 23 громадянки, які на центральних вулицях міста, кажучи мовою правоохоронців, «надавали послуги інтимного характеру за грошову винагороду».
На жаль, на сайті ГУНП в Одеській області наводяться тільки фото і відео затримання без подробиць польотів «нічних метеликів».

Як випливає з відео затримання, «жрицям кохання» загрожує штраф до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А це - 170 грн. Тобто, кожну повію оштрафували на вартість пачки презервативів з 12 штук. А ось чи поженуть дівчат відробляти на «суботник», не повідомляється.

Ми ж впевнені: якби у дівчат був хороший адвокат, їм вдалося б уникнути і цього покарання. Справа в тому, що знятий на відео момент розрахунку доводить: інтимні послуги надавалися за обопільною згодою, а це не суперечить Кримінальному та Кримінально-процесуальному кодексу України щодо обов'язкової обопільної згоди на статеві стосунки. 😁

Правда, розписок ні жінки, ні чоловіки не писали. Але це вже інша стаття.

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!
Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту