У Червоне море науковці помістили 3D-корали (відео)

Фото: aabgu.org
Цікаво, що "новинка інтер'єру" сподобалась рибам.🐟

Ізраїльські науковці створили штучні корали та помістили їх "жити" у Червоне море. Запевнили, що з часом вони розкладаються і не шкодять довкіллю, пише New Atlas.

За цю роботу взялись вчені двох університетів: університету імені Бен-Гуріона в Негеві та Ізраїльського технологічного інституту. Вони надрукували корали з біопластику на 3D-принтері.

Фото: aabgu.org

Щоб створити штучну копію коралів, вчені використали голівки справжніх коралів та сканували їх у 3D. Потім отримані комп'ютерні моделі надрукували та зробили декілька фізичних примірників з біопластику. До речі, вчені вирішили не розмінюватися на дрібниці та повторили корали у різних розмірах, формах та кольорах.

Після створення їх помістили у Червоне море і провели невеличке дослідження. Поспостерігали за рибами та виявили таку закономірність: риби, які розрізняють кольори, надавали перевагу штучним коралам, які мали яскравіші за природні відтінки.

В планах науковців - створити цілий 3D-друкований біопластичний кораловий риф.🌊

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту