Фото: Facebook / Елена Зеленская

Олена Зеленська прийшла на інавгурацію в образі від українського дизайнера ARTEMKLIMCHUK (фото)

Перша леді вибрала вбрання та прикраси від українських дизайнерів.

20 травня у Києві відбудеться інавгурація Володимира Зеленського.

Також цього дня статус Першої леді отримає Олена Зеленська, яка для цієї події вибрала вбрання від українського дизайнера ARTEMKLIMCHUK.

Він складається із сукні й жакета з кейпом, виконаним із шовково-вовняної тканини молочного кольору. Для оформлення рукавів сукні та кейпу майстри з вишивки використовували традиційні українські техніки, що адаптують флористичні та анімалістичні мотиви з килимів початку 19-го століття Сумщини та Полтавщини. Всі елементи кейпу розташовані на пальто, ґрунтуючись на символіці Трипільської культури.

Образ доповнюють сережки, створені українським ювелірним брендом Guzema Fine Jewelry. Це лаконічні прикраси із золота, які створювалися вручну за ескізом, розробленим спеціально для Першої леді.

Фото: прес-служба Володимира Зеленського

За даними "Йоду", Володимир й Олена приїдуть на інавгурацію окремо. Дружина майбутнього президента з'явиться на події у супроводі батьків.

Зеленський складатиме присягу в стінах парламенту - як того вимагає закон. Однак майбутній президент запросив українців прийти до Маріїнського палацу, де транслюватимуть інавгурацію Зеленського наживо.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту