Фото: Unsplash

У Данії відкрили перший у світі Музей щастя

У ньому можна дізнатися, як змінювався концепт щастя упродовж століть, а також подивитися на речі, які дарують людям задоволення.

14 липня у Копенгагені відкрився Музей щастя. Його ідейним натхненником є Інститут дослідження щастя, передає CNN.

Музей розповідає про те, як люди сприймають поняття щастя. Завдяки інсталяціям можна зрозуміти, чому одні країни щасливіші за інші. Також у музеї демонструють, як поняття щастя змінювалося історично, та показують предмети, які приносять людям задоволення. Що цікаво, ці "артефакти щастя" до музею надсилають люди з усього світу. 

Майк Вікінг, Директор інституту розказав, що виставкою хотів показати людям результати діяльності Інститут з дослідження щастя. 

"Наш Інститут сприймають як якесь магічне місце, проте це звичайний простір, у якому сидять вісім людей перед моніторами", - додав Вікінг.

Музей має на меті також відповісти на питання, як щастя людей залежить від роботи державних інституцій. На думку директора інституту, головним у цьому аспекті є відчуття довіри у громадян.

На цих прикладах Музей демонструє, чому країни Північної Європи зазвичай щасливіші за інші держави. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту