Фото: Korvaa

У Фінляндії представили перші у світі навушники з грибів і дріжджів (фото)

Еко-гарнітура складається із шести компонентів, які здатні розкладатися. Але звук ці навушники не відтворюють - все заради наукового експерименту.

Дизайнерська компанія з Фінляндії Aivan представила "біонавушники", які зроблені із шести еко-компонентів.

Гарнітура Korvaa спеціально розроблена для того, щоб показати можливості "синтетичної біології", зазначає Deezen.

Ця галузь науки поєднує розробки інженерії та біології для створення альтернативних джерел енергії або лікування хвороб за допомогою натуральних матеріалів.

Цього разу вчені вирішили поекспериментувати з навушниками, оскільки в їхній конструкції можна продемонструвати можливості різних біоматеріалів.

Гарнітура Korvaa складається з шести компонентів. Каркас зроблений з пластику, що розкладається, вирощеного за допомогою пекарських дріжджів. Основою для подушечок навушників послужив грибок, який створив об'ємну пінку під вуха. Її зміцнили міцелієм, який часто використовується для пошиття одягу з натуральних матеріалів.

Фото: Korvaa

Динаміки навушників покриті сіткою з протеїну на основі павукового шовку. Решта частин девайса зроблені з целюлози.

Розробники еко-гарнітури підкреслюють, що їхньою метою не було створити навушники з ідеальною якістю звуку. Головне завдання - продемонструвати, як зміниться дизайн техніки в майбутньому завдяки використанню натуральних матеріалів, і в яких саме сферах життя людини їх можна буде використовувати.

Залишилося тільки додати основне - звук - і можна вважати, що революція відбулася 🎧.

Фото: Korvaa
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту