Фото: pixabay.com

У Фінляндії змагатимуться в тому, хто краще обіймає дерева. Розповідаємо, навіщо

Карантин і соціальна дистанція змушують людей відмовлятися від найприємніших речей - у тому числі, обіймів.

У фінському містечку Леві пройде перший у світі чемпіонат з обіймів дерев. Він складається з трьох конкурсів, в яких людей випробують на швидкість, щирість і незвичайний підхід до обіймання стовбурів.

Як пише inthesnow.com, спочатку конкурсантам потрібно буде обійняти якомога більшу кількість дерев за 8 хвилин. Уточнимо, що біля кожної рослини треба стояти не менше 5 секунд.

На другому етапі учасники повинні продемонструвати щире бажання в обіймах з деревами.

У фіналі будуть оцінювати креативність в підході до завдання. Протягом однієї хвилини конкурсанту потрібно продемонструвати, як можна цікаво обійняти дерево ?.

Якщо ви подумали, що фіни збожеволіли - аж ніяк. Обіймашки з деревами істотно зменшують рівень стресу, оскільки провокують збільшення в організмі кількості окситоцину. У народі його ще називають "гормоном щастя".

До участі заявлені люди з дев'яти країн - Фінляндії, США, Австралії, Естонії, Німеччини, Італії, Малайзії, Росії та Шотландії. Але організатори запрошують всіх охочих приєднатися до обіймашок онлайн. Для участі у заході потрібно відправити фото своїх обіймів з деревом під хештегом TreeHugging. Також учасників просять описувати, де саме знаходиться це дерево (координати для компаса), а також чому його варто обійняти ?.

Відправляти заявки потрібно до 29 серпня. А реальний конкурс пройде 22 серпня в лісі Халіпуу.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту