Фото: Unsplash

У Флориді оголосили опади у вигляді ігуан. І це не жарт

У штаті критично низька температура повітря для цих рептилій. Тому вони можуть легко впасти з дерев на проїжджу частину.

Ранок 21 січня у жителів Флориди почався традиційно. Вони встали, помилися, поснідали, вирішили подивитися погоду на день і... отетеріли.

Національна метеорологічна служба штату попередила, що в регіоні можуть падати ігуани з дерев, передає CNN.

"Не дивуйтеся, якщо ви побачите подібне", - підписала служба у Твіттері.

Пояснення аномалії - далеко не таке потішне, як сама подія. На східне узбережжя США обрушилася морозна погода. На термометрах фіксують -1°C, а це для теплого регіону в новинку.

Від холодної погоди страждають тварини, в тому числі ігуани, які вже при +7 впадають у сплячку. У виданні попереджають бути обережними, оскільки ігуани можуть важити до 7 кілограмів, а впасти на голову подібний "подаруночок" може будь-якої хвилини. При цьому ігуана здається мертвою, але насправді вона дихає.

І сміятися, і плакати хочеться 😥.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту