У Франції хочуть заборонити рекламу чорної п'ятниці

Photo by Joshua Rawson-Harris on Unsplash
Порушників можуть штрафувати на 300 тисяч євро або посадити на два роки.

Колишній міністр екології Франції Дельфіна Бато хоче заборонити рекламу чорної п'ятниці в країні. Її ініціативу вже підтримав Комітет з питань сталого розвитку, повідомляє 34travel.me.

Чорна п'ятниця - день старту традиційних різдвяних розпродажів. Її вперше почали проводити у США ще в XIX столітті в першу п'ятницю після Дня подяки.

Сьогодні до акції підключаються магазини, бренди, компанії, готелі з усього світу, щоб продати якомога більше товару, нехай і за зниженою ціною. На думку Дельфіни Бато, від цього страждають покупці. Люди думають, що економлять, і скуповують все, що бачать на своєму шляху. А неусвідомлене споживання негативно позначається і на екології в тому числі.

Поправка до закону фактично прирівняє рекламу чорної п'ятниці до агресивної комерційної практики, за яку можуть стягнути штраф в €300 тисяч або відправити до в'язниці на два роки. Це питання передане на розгляд в парламент. Засідання відбудеться 9 грудня.

Матерiали по темi
Чорна п'ятниця: смішні поради, як не витратити все
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту