Фото: Lapee

У Данії створили "гендерний" пісуар для жінок (фото, відео)

Він може вдвічі скоротити черги на "пі-пі".

Проблема черг до жіночого туалету знайома багатьом. І не тільки самим жінкам. Кілометрові "черв'яки" у вбиральні "Ж" утворюються через те, що дівчатам потрібно більше часу на те, щоб зробити "пі-пі". Як повідомляє Inspired з посиланням на Deezen, у середньому один похід леді до вбиральні займає 3 хвилини.

Але цьому скоро покладуть край. Французькі архітектори, що мешкають у Данії, представили воістину революційний проєкт - пісуар для жінок. Він називається Lapee, і може зменшити час на похід "по-маленькому" до 30 секунд.

Пісуар являє собою конструкцію у формі пропелера, в лопатях якого розташовані міні-туалети. Він прикриває половину жіночого тіла (звісно, нижню) у той час як зверху залишає можливість подихати або поспілкуватися з подругами "по сусідству".

Фото: Lapee

У дівчачого пісуара глобальна мета - забезпечити гендерну рівність на фестивалях, скоротивши час "пі-пі" до мінімуму.

Розробники Джина Пер'є й Александр Егеб'єрг відзначають, що конструкція вкрай легка, що дозволяє переміщати її по території заходу.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️ #rf19 #lapee

A post shared by Lapee (@lapee_dk) on

Але не всім жінкам ідея французів сподобалася.

"Я повинна бути добряче "в зюзю", щоб зробити це, якщо ви мене попросите", - прокоментувала 18-річна Іда Бломберг, в той час як її друг Сол Грум ідею схвалив.

Ось і думай тепер, кому ґендерна рівність потрібна більше. Зробили рожевий туалет, що дозволяє швидко робити "пі-пі", та ще й базікати з подругами у процесі - а їм все не подобається.

До наступного фестивалю це пройде, зуб даємо ?.

View this post on Instagram

? photo @oliviarohde ?

A post shared by Lapee (@lapee_dk) on

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту