Фото: Unsplash

У Франції заявляють, що знайшли ідеальну комбінацію ліків проти коронавірусу

Один з головних компонентів - протималярійний препарат, яким також лікують інші гострі вірусні захворювання.

Вчені з Марсельського університету успішно випробували мікс ліків для боротьби з коронавірусом. Інфіковані пацієнти, які їх приймали, видужували упродовж шістьох днів лікування. Про що свідчить дослідження, опубліковане в профільному виданні International Journal of Antimicrobial Agents.

Ідеться про взаємодію двох ліків: антималярійного препарату гідроксихлорохіну й антибіотика азитроміцину. Вчені випробували їхню ефективність на групі, що складалася з 42 хворих COVID-19. Вони розділили досліджуваних на дві підгрупи: одній давали симптоматичне лікування, другій - нову методику. Друга група продемонструвала разючі результати лікування.

Попри позитивний ефект, вчені не впевнені, що комбінацію препаратів можна використовувати масово. Для точної відповіді потрібно більше часу і тестів.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту