У французькому місті спіймали пантеру, яка гарцювала на даху будинку (відео)

Фото: twitter.com/antonbundle
Місцеві жителі спочатку думали, що це – звичайнісінька чорна кішка.

У французькому місті Армантьєр, що поблизу Лілля, місцеві жителі помітили чорну пантеру, яка розгулювала по даху одного з будинків, пише "Європейська правда".

Спочатку місцеві жителі, спостерігаючи за твариною із землі, думали, що це – чорна кішка. Вона ходила по карнизу другого поверху житлового будинку. Поліція оточила територію, побоюючись, що тварина може зістрибнути вниз.

Згодом ветеринарам вдалося приборкати тварину вагою близько 20 кг і віком 5-6 місяців за допомогою дротика зі снодійним. Пантеру помістили в клітку і передали урядовцям з питань дикої природи, які, в свою чергу, передали її в Лігу захисту тварин, де вона залишилася на ніч.

Представники організації кажуть, що пантера раніше була домашньою, тож – зовсім не агресивна. Її кігті були підрізані, але загалом вона добре почувалася. Пантеру, ймовірно, віддадуть до зоопарку міста Мобеж.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту