У Google Translate додали відразу п'ять нових мов

Фото: pexels.com

В онлайн-перекладач Google Translate додали п'ять мов: татарську, уйгурську, туркменську, кіньяруанда (поширений в Руанді, Уганді та Конго) і одія (або орія — індоєвропейська мова, якою розмовляють в індійському штаті Орісса), повідомляє УНІАН.

У компанії відзначили, що сумарно цими мовами розмовляють 75 мільйонів людей в усьому світі. Зазначається, поки що якість перекладу новими мовами не ідеальна, але в компанії розраховують, що це допоможе мільйонам людей.

Розробники навчають Google Translate "за вже існуючими в інтернеті перекладами". "Але за деякими мовами онлайн-контенту не так багато, тому їх важче додати в систему", – йдеться в повідомленні Google. 

Востаннє нові мови додавали в Google Translate у 2016 році. Тепер сумарно в Google Translate можна перекладати зі 108 мов світу.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту