У Греції журналіста в прямому ефірі покусала свиня (відео)

Photo by Phoenix Han on Unsplash
Репортаж про негоду зірвала хрюшка, яка переслідувала знімальну групу телевізійників.

Це мав бути серйозний і сумний репортаж про негоду в Греції. Але все змінилося, коли в кадр забігла свиня, яка почала кусати журналіста, повідомляє meduza.io.

Ведучі ранкового шоу телеканалу ANT 1 зі студії сухо анонсували включення кореспондента Лазоса Мантікоса словами "А тепер ми відправимося в Кінету, де люди підраховують збитки". Але коли в кадрі з'явився журналіст, щоб розповісти про наслідки урагану, в репортаж несподівано втрутилася свиня, яка стала ганятися за Мантікосом.

Розповідати про ураган довелося в буквальному сенсі на бігу:
"Доброго ранку, у нас проблема, - привітав глядачів журналіст. - Йоргос, мене чути? Тут свиня, яка переслідувала нас цілий ранок... Друзі, вибачте, не можу стояти на місці - мене кусають!".

Ведучі в студії не змогли стримати сміху і, порадивши журналісту "вирішити питання зі свинею", перейшли до наступної теми.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту