У Харківському зоопарку народилися два нільських крокодильчики (відео)

Photo by Emileigh McElroy on Unsplash
У пари крокодилів Сені і Джемми - це вже другий випадок поповнення у сім'ї.

У пари нільських крокодилів Сені і Джемми, які живуть в Харківському зоопарку, народилися чарівні малюки. Як повідомили в зоопарку, у природі ці рептилії виходять з води на сушу, роблять гнізда і відкладають яйця. Але в зоопарках вони часто скидають кладку в воду, і яйця гинуть. Тому, щоб отримати потомство, яйця помістили в інкубатор.

Період інкубації тривав 73 дні. І це вже другий випадок успішного інкубування яєць нільського крокодила в історії зоопарку Харкова. Таким же чином у 2016 році у Сені і Джемми народилося двоє дитинчат.

І 2019 рік ознаменувався появою на світ двох крокодильчиків. Їхню стать поки не визначили.

Яйця нільських крокодилів щільні, але за час інкубації шкаралупа стає тоншою. Коли прийшов час, крокодильчики, прогризаючи в шкаралупі отвір, вибралися зі своїх "будиночків" і почали подавати специфічні звуки, схожі на квакання жаб.

Малюки дуже активні, рухливі. Їхня довжина - близько 25 сантиметрів. Для порівняння: довжина дорослої особини досягає 5-6 метрів. У раціон поки входять лише комахи: цвіркуни, коники.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту