У Кабміні закрили перукарню

Photo by Guilherme Petri on Unsplash

Міністр Кабінета міністрів Дмитро Дубілет відзвітував про те, що закрив перукарню, що діяла безпосередньо у приміщенні Кабміну.

"Я коли її виявив, спочатку подумав, що це якийсь розіграш. Виявилося, не розіграш, справжнісінька перукарня. Стрижка волосся модельна — 95 грн. Модельна стрижка чубка — 35 грн. Навіть можна зафіксувати волосся лаком (15 грн — якщо волосся до 20 см, але 25 грн для волосся довше за 40 см)", - розповів про ліквідацію закладу Дубілет у своїх соцмережах.

Фото: instagram.com/dubilet

Кімнату екс-салону краси перетворять тепер на кабінет, де облаштують 12 робочих місць:

"Туди в’їдуть працівники UkraineInvest, ті сам інвестиційні няні".

Також Дубілет пообіцяв ширше проаналізувати нерухомість, що належить державним органам:

"А в цілому ми зараз робимо великий аналіз, наскільки наші державні органи ефективно використовують площу. У держави є дуже багато нерухомості. Я хочу разом з ФДМ спочатку проаналізувати міністерства, а потім — інші державні органи. Ту площу, яка внаслідок звільниться, треба передати на приватизацію або бодай в оренду через Prozorro.Продажі.".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту