У Каліфорнії на пляжах вода світиться неоном - це треба бачити

Фото: скріншот YouTube Justin Foley

Справжнє чудо природи.? Протягом декількох останніх днів, точніше ночей, на пляжах Південної Каліфорнії хвилі та пісок біля берега яскраво світяться синім неоном. Щоб побачити це неймовірно красиве явище, місцеві жителі порушують умови карантину, виходять з дому та фільмують світіння, пише CBS Los Angeles.

Виявляється, ніякої загадки у цьому немає. Роблять це не потойбічні сили, як дехто міг подумати, а планктон, який мешкає у теплих водах. І, до речі, він крихітних розмірів - до 5 міліметрів. Він випромінює такі світіння під впливом зовнішніх подразників. У науці це явище називають біолюмінесценцією.

Радіють та дивуються такому чуду природи не тільки люди, а і дельфіни. Канал ABC 10 News навіть встиг зняти момент, коли вони граються у "яскравій" воді.

Ви такого точно не бачили.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту