У каліфорнійській Долині смерті зафіксували найвищу температуру на Землі за 107 років

Фото: pixabay.com

Температура повітря в Долині Смерті (парк, розташований в міжгірській западині в районі пустелі Мохаве, Каліфорнія, США) 16 серпня, о 15.41 за місцевим часом, піднялася до плюс 54,4 °C. Про це повідомила Національна метеорологічна служба в Лас-Вегасі. Якщо ця інформація підтвердиться, зареєстрований показник стане максимальним з 10 липня 1913 року, коли спека на ранчо Гренландія в тій же Долині Смерті досягла плюс 56,7 °C, пише Naked Science.

"Цілком можливо, що Долина Смерті встановила новий світовий рекорд. Екстремальний характер навколишньої погоди робить це правдоподібним і заслуговує серйозного вивчення. Плюс є питання з приводу достовірності попередніх максимумів", - заявив метеоролог Боб Хенсон.

Крім того, відзначають фахівці, в контексті недавньої спеки в Долині Смерті примітний той факт, що вона встановилася в середині серпня.

"Кут нахилу сонця нижчий, а дні коротші: це знижує ймовірність того, що там може бути рекордна температура повітря. Минулого тижня я припускав, що можливі плюс 53,3 °C, але, схоже, температурі вдалося піднятися ще вище", - додав у своєму блозі метеоролог Ден Саттерфілд.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту