У Камбоджі запровадили коронавірусний депозит для туристів - 2700 євро

Фото: Sharon Ang, Pixabay
Якщо людина захворіє - за ці гроші її лікуватимуть, якщо залишиться здорова - їх повернуть.

Влада Камбоджі запровадила нові правила для туристів після пандемії. Щоб в'їхати у країну, потрібно мати візу, страховку і заплатити €2,7 тисячі в якості "коронавірусного депозиту", пише 34travel.me.

Кожен турист відразу після прильоту має здати тест на COVID-19 і ізолюватися в готелі. На це і підуть гроші депозиту: €4 за трансфер до готелю, €89 за тест, по €27 за ніч і харчування в готелі. Тим, у кого результат виявиться негативним, решту грошей повернуть.

Якщо хоча б у одного з пасажирів виявлять коронавірус, весь рейс відправлять на карантин. Оплату ізоляції вираховуватимуть із депозиту: по €74 за кожен день в готелі (проживання та харчування).

Лікувати туристів теж будуть за їхні гроші: в день доведеться заплатити близько €200, а в разі смерті - €1500 за кремацію.

У Камбоджі за весь час епідемії зареєстровано лише 129 випадків COVID-19, жодного смертельного. 126 осіб вже одужали.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту