У Канаді винайшли окуляри проти прокрастинації

Photo by Shane Aldendorff from Pexels
Вони можуть приводити свого господаря до тями, коли він ледарює.

У Канаді винайшли окуляри Specs, які перешкоджають прокрастинації і підвищують продуктивність. Розробники сконструювали гаджет таким чином, що окуляри стежать за діями людини і повідомляють, якщо вона ледарює або занадто засиділася в соцмережах. Окуляри працюють на технології штучного інтелекту, пише Афиша Daily.

Дані про діяльність власника збираються за допомогою камери і передаються в спеціальний додаток, де у вигляді діаграм показується, скільки часу було проведено з користю, а скільки - витрачено марно.

Зараз окуляри, вартість яких становить 250 доларів, готові розпізнати двадцять видів активності, наприклад читання, письмо, заняття спортом і йогою, приготування їжі, розмови з іншими людьми і гру на музичному інструменті.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту