У Кенії вбили маму і дитинча білих жирафів. На планеті залишилася всього одна така тварина

Фото: скриншот Nat Geo WILD
Браконьєри настигли сімейство унікальних жирафів у заповіднику.

У Кенії виявили тіла самки білого жирафа і її дитинчати, повідомляє заповідник Ішакбіні Хірола. Тепер в заповіднику залишився тільки один жираф цього виду - самець. Служба охорони дикої природи Кенії повідомила, що розслідує подію. За інформацією заповідника, тварин убили браконьєри, пише TJournal.

"Це вбивство - удар по величезним зусиллям, яке зробило співтовариство для збереження рідкісних і унікальних видів, а також тривожний заклик до постійної підтримки зусиль з їх збереження", - заявили в заповіднику.

У повідомленні Ішакбіні Хірола також зазначається, що тварини - не альбіноси. Їх забарвлення пов'язанез мутацією (лейкізм), за якої клітини шкіри тварини втрачають пігментацію.

Про самицю білого жирафа заговорили, коли її фотографії потрапили в мережу в 2017 році. Два роки тому у неї з'явилося потомство - два дитинчати, одне з яких залишилося живе. Це самець, що мешкає в заповіднику Ішакбіні Хірола.

Раніше Служба охорони дикої природи Кенії повідомляла, що Ішакбіні Хірола - єдиний заповідник в світі, де живуть білі жирафи.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту