Фото: Kyiv Zoo/Facebook

У Київському зоопарку відсвяткували 45-річчя єдиної горили в Україні (фото, відео)

Мавпа Тоні отримувала подарунки від відвідувачів і працівників зоо.

8 серпня у Києві відзначили день народження головної мавпи в Україні - горили Тоні.

Він народився у німецькому зоопарку в 1974 році, але з 1999 року оселився у Київзоо.

Горилі виповнилося 45 років, на честь круглої дати працівники зоопарку підготували їй фруктові частування й запросили розділити свято всіх охочих. Поруч з вольєром Тоні встановили кошик для подарунків.

"Насправді, 45 для нас - це чоловік у повному розквіті сил. Але примати - як наша горила Тоні, - в природі живуть 34-40 років. У зоологічних парках трапляється, що доживають до 45-ти. Але Тоні за людськими мірками вже близько 80 років ", - повідомив заступник директора зоопарку Сергій Харків в коментарі Інформатору.

За запевненнями працівників зоо, Тоні проявляє увагу до жінок, особливо блондинок: він добре до них ставиться, на відміну від чоловіків. Тому з Тоні в зоопарку працюють тільки представниці жіночої статі. А вечорами горила любить їсти насіння й пити кефір, переглядаючи передачі по телевізору. Справжній милий дідусь 😍.

Фото: Іван Вербицький/Facebook
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту