У Китаї почався грандіозний фестиваль крижаних скульптур (ФОТО)

Фото: twitter.com/AboutChina_

У місті Харбін на самій півночі Китаю відкрився щорічний міжнародний фестиваль скульптур з льоду і снігу. Він проходить з 1963 року, і входить до числа чотирьох найбільших зимових фестивалів світу, пов'язаних з льодом і снігом. Три інших проходять в японському Саппоро, в канадській провінції Квебек і в Норвегії.

Хоча офіційно (і урочисто) фестиваль відкрився вчора, милуватися сніговими і крижаними фігурами можна було вже за пару тижнів до відкриття. Офіційно виставка триватиме рівно місяць, але фігури простоять до кінця лютого, поки не зникнуть природним чином. Тобто, поки не розтануть - спеціально демонтувати їх ніхто не буде.

До речі, лід використовується особливий. 220 тисяч кубометрів замерзлої води беруть тільки з одного місця - його добувають на місцевій замерзлій річці Сунгарі.

Яскраві фото з фестивалю крижаних і снігових скульптур в Харбіні:

Андрій Римський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту