У Китаї про коронавірус людей попереджають дрони

Фото: Unsplash by Mitch Nielsen
Вони з гучномовця попереджають про його спалах та закликають одягати захисні маски.

Коронавірус у Китаї офіційно визнали небезпекою міжнародного рівня. Загиблих від нього - вже 213 осіб та майже 10 тисяч інфіковані (інформація від 31 січня). Хворих виявили у 18 країнах. Але так як місцем спалаху смертельно небезпечного вірусу є Китай, то і ризик захворіти там найбільших.

Влада країни бореться з коронавірусом як може, та старається будь-якими методами запобігти захворюванню ним інших людей. Тому вулицями заражених міст почали літати дрони з гучномовцями. Вони попереджають населення про спалах вірусу та підлітають до людей, які йдуть без масок і просять їх одягнути. Про це повідомляє китайське державне видання Global Times.

Видання опублікувало відео про незвичний спосіб інформування населення. Там видно, що до квадрокоптера прикріпили рацію та доповідають людям про небезпеку. 

В одному з випадків дрон накричав на жінку, яка гуляла без маски. В іншому - сказав дитині, що "коронавірус це серйозно і потрібно бігти".

Нагадаємо, що вже винайшли вакцину від коронавірусу. Але раніше ніж за рік, на людях її тестувати не будуть.

Матерiали по темi
Чи страшний вам китайський коронавірус (тест на здоровий глузд)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту