У Китаї створили кота-робота, який вміє... лінуватися (ВІДЕО)

Фото: elephantrobotics.com
Він точно сподобається Ілону Маску. Ну, а хто ще точно захоче собі електронного друга на імєя MarsCat?

Кот-робот, створений китайською компанією, може демонструвати емоції, і навіть закопує уявні какашки. А чим більше господар з ним розмовляє, тим частіше кіт нявкає. Що дивно: в житті коти за допомогою звуків, навпаки, намагаються звернути на себе увагу господаря.

Кот-робот пересувається по приміщенню, уникаючи перешкод за допомогою відеокамери і сенсорних датчиків. А також робот здатний симулювати емоції. Причому, розробники вважали за потрібне закласти в програму не тільки енергійність і товариськість MarsCat'а, а ще й... лінь!

Поки в серійний продаж робот не надійшов, розробники лише думають над масовим виробництвом, обіцяючи при цьому подарувати кота-робота кожному, хто "задонатить" 649 доларів. А тим, хто захоче купити собі електронного ледачого та нявкаючого друга вже серійного зразка, покупка обійдеться в два рази дорожче.

Андрій Римський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту