У Китаї випустили додаток-конкурент FaceApp - він дозволяє користувачеві "зіграти" в будь-якому фільмі

Але у ньому вже виявили безліч проблем.

Уявімо, що в "Титаніку" замість Леонардо Дікапріо головну роль виконує китаєць. Чи Ума Турман з "Убити Білла" різко зменшується у рості та змінює форму очей.

Завдяки китайському додатку ZAO, який стрімко набирає популярність, це і не тільки стало реальністю. Новий мобільний додаток дозволяє накласти своє обличчя на будь-якого героя відео - з кіно, мультфільму чи кліпу відомого музиканта, пише Bloomberg.

ZAO працює за принципом технології Deepfake, яка використовує нейромережу для заміни обличчя на відео. Однак штучному інтелекту необхідно декілька фотографій для "завантаження" людини у ролик, китайський додаток робить це завдяки лише одній.

Для того, щоб протестувати нову технологію, необхідно завантажити додаток на мобільний телефон з онлайн-сторів. Однак поки це можна зробити лише у Китаї, адже для реєстрації необхідно вказати номер свого телефону та отримати на нього SMS.

Не варто додавати, що на Сході цей додаток рве увесь Інтернет з кінця серпня.

Однак експерти застережують, що додаток не такий безневинний, як здається на перший погляд. Як і його резонансний "брат" - програма FaceApp, що зістарює обличчя, - ZAO використовує особисті дані користувача, через що може порушувати право конфіденційності інформації.

У компанії запевнили, що виправлять проблему. Але це не заважає тисячам користувачів "знущатися" над культовими стрічками та персонажами кінематографу 😂. 

Матерiали по темi
Як насправді ми старіємо: пластичний хірург і геронтолог розклали FaceApp по полицях
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту