Фото: Unsplash

У Китаї виявили будинки, в яких замість квартир були склепи покійних

У країні квадратний метр на кладовищі коштує дорожче, ніж квадратний метр у квартирі.

У китайському місті Тяньцзінь накрили компанію, яка займалася продажем місць у квартирах під склепи. Як пише Global Times, у розпорядженні фірми були 16 п'ятиповерхівок. Людина, що придбала місце в склепі, могла залишити там прах покійного.

Зовні житлові комплекси нічим не відрізнялися від звичних квартир. Підозру могли викликати тільки тоновані вікна будинку.

На кожному поверсі продавалися 25 квартир-усипальниць. На їхніх дверях зазначалося, хто покоїться всередині. Загальна площа квартири становила 20-50 квадратних метрів.

Влада міста зазначила, що за шість років роботи фірма розмістила у квартирах 100 тисяч урн. Максимальний термін оренди приміщення - 50 років. Ціна за квадратний метр становила тисячу доларів і, згідно з китайською традицією, змінювалася залежно від висоти розташування квартири: чим нижче, тим дорожче.

Таке рішення фірми пояснюється тим, що в Китаї дуже дорога земля. Квадратний метр на кладовищі міг би обійтися у 15 тисяч доларів. А тут - у 15 разів дешевше ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту